16. kolo  20.05.2012  o 14.30 hod. Banská Belá -  Lovčica – Trubín
22. kolo  20.05.2012  o 17.00 hod. Voznica - Lovčica – Trubín
13. kolo  26.05.2012  o 14.30 hod.  Lovčica - Trubín -  Hodruša - Hámre
17. kolo  27.05.2012  o 14.30 hod.    Lovčica – Trubín        -  V O Ľ N O
Dospelí :
23. kolo  27.05.2012  o 17.00 hod.    Lovčica – Trubín        -  Brehy
Žiaci:   SOBOTA
14. kolo  02.06.2012  o 17,00 hod.     Štiavnické Bane        -  Lovčica – Trubín
     Odchod  o 15.30  hod.
Dorast:
18. kolo  03.06.2012  o 14.30 hod.    V O Ľ N O                 -  Lovčica – Trubín
Dospelí:
24. kolo  03.06.2012  o 17.00 hod.    Tekovská Breznica    -  Lovčica – Trubín
      Odchod  o 15.30  hod

Dospelí:
25. kolo  10.06.2012  o 17.00 hod.    Lovčica – Trubín       -  Kremnica

Dospelí:
26. kolo  17.06.2012  o 10.30 hod.    Kosorín                      -   Lovčica – Trubín
      Odchod  o 09.30  hod

Športový deň detí

Milé deti chcete si trošku zašportovať, zasúťažiť a oddýchnuť si od počítačov a televízora? Aj takto znela pozvánka na športový deň detí, ktorý sa konal 28.12.2011 v telocvični v Lovčici. Zúčastnilo sa na ňom 17 detí z obce,ktoré sa vybláznili pri rôznych súťažiach a na záver si zahrali fotbalový turnaj. Všetky deti samozrejme čakala sladká odmena za dosiahnuté športové výkony. Poďakovanie patrí organizátorovi Michalovi Fabiánovi. Fotogaléria z tejto akcie.

Zimná liga

1. ročník zimnej miniligy vo futbale, ktorý sa konal takmer štyri mesiace v telocvični má už svoje záverečné vyhodnotenie. Víťazi si odniesli putovný pohár.

Atletické úspechy našich nádejí

Pre deti z Lovčice - Trubína, ktoré úspešné reprezentujú Atletický klub v Žiari nad Hronom, pokračovala bežecká sezóna. Prvým podujatím ktoré navštívili aj naši malí atléti bol beh oslobodenia mesta Žiar. Ten sa konal v prvý aprílový deň a výborne si tu počínali predovšetkým súrodenci Zelinoví. Vladka v behu na 600m získala zlatú medailu, jej brat Andrej v chlapčenskej 800-vke vybojoval striebro, tesne za ním dobehol na 4. pozícii Jurko Kováč. Na trojkilometrovej trati sa vo výbornom svetle prezentoval Maťo Balún, ten medzi 40-timi pretekármi z rôznych kútov Slovenska dosiahol pre náš klub cenný bronz.
Sezóna pokračovala majstrovstvami stredného Slovenska družstiev, pričom prvé kolo sa konalo v Banskej Bystrici. Na Štiavničkách zanechali najlepší dojem Dano Nagy a Monika Balúnová. Prvý menovaný bol fantasticky v behu na 600 metrov. S časom 1:55,51 porazil všetkých súperov a debut na stupni víťazov mal preňho tú najkrajšiu, zlatú príchuť. Monika, pre zmenu. zaujala na najkratšej, 60 metrovej trati. Tu, spomedzi 56 členného štartového poľa dokázala postúpiť do 8-členného finále v ktorom obsadila veľmi peknú 6. priečku.
Ďalšie podujatie sa konalo v Dubnici nad Váhom a najvýraznejším z našich bol podobne ako v Bystrici Dano Nagy. Po predchádzajúcom 600-metrovom úspechu potvrdil svoju všestrannosť na 60-ke. Dokázal tak, že okrem vytrvalosti disponuje aj výborným šprintérskym potenciálom. Podarilo sa mu vyhrať prvý rozbeh, v nasledujúcom semifinále bol takisto najrýchlejší a v absolútnom finále došprintoval do cieľa na druhej priečke. Dano sa predstavil neskôr aj na 600-vke kde podal taktiež dobrý výkon no stačilo to tento krát len na 4. priečku. Rovnako štvrtý skončil aj Maťo Balún, na 300-vke si počínal skutočne zdatne no 1,5 sekundy mu predsa len k medaile chýbalo. Samo Čaba skončil v behu na jeden kilometer na 6. mieste.
Za pozornosť stojí aj čiastočný úspech ktorý dosiahol Miloško Sedliak. Ten sa na základe dosiahnutého času dostal do širšieho reprezentačného výberu Slovenska pre Medzinárodné detské atletické hry, ktoré sa konali vo Varšave. Predstavili sa tu deti zo všetkých krajín Európskej únie. Miloško však napokon z pozície náhradníka na podujatie necestoval.