Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Lovčica-TrubínHľadať
 
 

Archív športových podujatí

Futbalový zápas TJ Družstevník Lovčica-Trubín vs. FK Sitno Banská Štiavnica B

Typ akcie:
Športové podujatia
Dátum:
2.6.2019
Do:
2.6.2019
Čas:
17:00
Miesto:
Futbalové ihrisko
Usporiadateľ:
TJ Družstevník Lovčica-Trubín
Popis:
TJ Družstevník Lovčica-Trubín pozýva futbalových fanúšikov na
Majstrovský futbalový zápas dospelých:

TJ Družstevník Lovčica-Trubín vs. FK Sitno Banská Štiavnica B

ktorý sa bude konať dňa 02. júna 2019 (nedeľa) o 17:00 hod. na domácom futbalovom ihrisku.

Športový deň detí

Milé deti chcete si trošku zašportovať, zasúťažiť a oddýchnuť si od počítačov a televízora? Aj takto znela pozvánka na športový deň detí, ktorý sa konal 28.12.2011 v telocvični v Lovčici. Zúčastnilo sa na ňom 17 detí z obce,ktoré sa vybláznili pri rôznych súťažiach a na záver si zahrali fotbalový turnaj. Všetky deti samozrejme čakala sladká odmena za dosiahnuté športové výkony. Poďakovanie patrí organizátorovi Michalovi Fabiánovi. Fotogaléria z tejto akcie.


 

Zimná liga

1. ročník zimnej miniligy vo futbale, ktorý sa konal takmer štyri mesiace v telocvični má už svoje záverečné vyhodnotenie. Víťazi si odniesli putovný pohár.

 


1. miesto - T.J. Družstevník - 37 b
2. miesto - SYPEX - 31 b
3. miesto - FC SNOOPY - 31 b
4. miesto - Holubári - 24 b
5. miesto - Pavličkári - 13 b
6. miesto - Hociako - 12 b
7. miesto - Profíci - 9 b
8. miesto - Lovčickí gangsteri - 7 b


Najlepší strelec turnaja bol KOVÁČ MICHAL  -  strelil 78 gólov

 

FC Snoopy

 

Hociako

 

Holubári

 

Lovčickí Gangsťeri

 

Pavličkári

 

Profíci

 

Sypex

 

TJ Družstevník


 

Atletické úspechy našich nádejí

Pre deti z Lovčice - Trubína, ktoré úspešné reprezentujú Atletický klub v Žiari nad Hronom, pokračovala bežecká sezóna. Prvým podujatím ktoré navštívili aj naši malí atléti bol beh oslobodenia mesta Žiar. Ten sa konal v prvý aprílový deň a výborne si tu počínali predovšetkým súrodenci Zelinoví. Vladka v behu na 600m získala zlatú medailu, jej brat Andrej v chlapčenskej 800-vke vybojoval striebro, tesne za ním dobehol na 4. pozícii Jurko Kováč. Na trojkilometrovej trati sa vo výbornom svetle prezentoval Maťo Balún, ten medzi 40-timi pretekármi z rôznych kútov Slovenska dosiahol pre náš klub cenný bronz.
Sezóna pokračovala majstrovstvami stredného Slovenska družstiev, pričom prvé kolo sa konalo v Banskej Bystrici. Na Štiavničkách zanechali najlepší dojem Dano Nagy a Monika Balúnová. Prvý menovaný bol fantasticky v behu na 600 metrov. S časom 1:55,51 porazil všetkých súperov a debut na stupni víťazov mal preňho tú najkrajšiu, zlatú príchuť. Monika, pre zmenu. zaujala na najkratšej, 60 metrovej trati. Tu, spomedzi 56 členného štartového poľa dokázala postúpiť do 8-členného finále v ktorom obsadila veľmi peknú 6. priečku.
Ďalšie podujatie sa konalo v Dubnici nad Váhom a najvýraznejším z našich bol podobne ako v Bystrici Dano Nagy. Po predchádzajúcom 600-metrovom úspechu potvrdil svoju všestrannosť na 60-ke. Dokázal tak, že okrem vytrvalosti disponuje aj výborným šprintérskym potenciálom. Podarilo sa mu vyhrať prvý rozbeh, v nasledujúcom semifinále bol takisto najrýchlejší a v absolútnom finále došprintoval do cieľa na druhej priečke. Dano sa predstavil neskôr aj na 600-vke kde podal taktiež dobrý výkon no stačilo to tento krát len na 4. priečku. Rovnako štvrtý skončil aj Maťo Balún, na 300-vke si počínal skutočne zdatne no 1,5 sekundy mu predsa len k medaile chýbalo. Samo Čaba skončil v behu na jeden kilometer na 6. mieste.
Za pozornosť stojí aj čiastočný úspech ktorý dosiahol Miloško Sedliak. Ten sa na základe dosiahnutého času dostal do širšieho reprezentačného výberu Slovenska pre Medzinárodné detské atletické hry, ktoré sa konali vo Varšave. Predstavili sa tu deti zo všetkých krajín Európskej únie. Miloško však napokon z pozície náhradníka na podujatie necestoval.

pk.

 


 

Oficiálne stránky Oblastného futbalového zväzu v Žiari nad Hronom:

Odkaz na stránky Oblastného futbalového zväzu:


 
ÚvodÚvodná stránka