Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Lovčica-TrubínHľadať
 
 

Rok 2007

Míľniky OZ HELP L-T v roku 2007:

  • Občianske združenie HELP L-T bolo založené 12.9.2007 zapísaním na MV SR
  • 22.9.2007 nám bolo pridelené Štatistickým úradom IČO
  • Dňa 1.8.2007 boli spustené web stránky obce www.lovcica-trubin.sk
  • Z prostriedkov grantu Konta Orange, n.f. a spolufinancovaním p.Romana Mičeka sa podarilo zrealizovať vytvorenie a spustenie webovských stránok a zakúpenie osobného počítača do Miestnej knižnice.
  • V sobotu 15.septembra sa uskutočnila brigáda v objekte Materskej škôlky. Pre nepriazeň počasia sme boli nútený posunúť ju o týždeň, výsledok však stojí za to. Boli namaľované preliezky, zhruba 1/3 oplotenia, pokosená časť areálu okolo preliezok a zmontovaná nová dvojhojdačka so šmýkalou pre najmenšie detičky. V priebehu nasledujúceho týždňa rodičia domaľovali celé oplotenie MŠ od hlavnej cesty. Ďakujeme všetkým zúčastnením, ktorí prispeli ku zveľadeniu priestorov, kde trávia čas naši najmenší.
    Tento projekt sa uskutočnil vďaka podpore Konta Orange, n. f. - s týchto prostriedkov bola zakúpená zostava Forest Multiplay 152 (dole na obrázku) a farby, štetce a ďalší materiál potrebný na skrášlenie vonkajších priestorov Materskej škôlky – preliezok, hojdačiek, zábradlí, oplotenia.
  • Od 17.12.2007 je k dispozicii pre občanov obce v priestoroch knižnice prístup na internet zadarmo. Počítač bol zabezpečený s prostriedkov Konta Orange, permanentné pripojenie na internet zabezpečuje a hradí Občianske združenie HELP L-T.

 

1.ročník hokejového turnaja

V sobotu 26.decembra 2007 zorganizovalo OZ HELP L-T 1.ročník hokejového turnaja na trubínskom rybníku.

Príjemne prekvapila pomerne hojná účasť. Zo zúčastnených hráčov boli vytvorené dve juniorské družstvá (Draci a Levy) a štyri zmiešané družstvá s so zaujímavými názvami (Orlie pierka, Slepačie nohy, Pávie pierka, Španielske vtáčky :o)) Hralo sa spôsobom každý s každým v hracom čase 2x 15minút. Posledné zápasy skončili okolo pol tretej popoludní. Aj keď sa v tomto úvodnom ročníku nehralo o žiadnu trofej, podujatie splnilo svoj cieľ - zabaviť sa, zašportovať si a aktívne využiť čas nielen dospelých, ale aj prázdninujúcich ratolestí.

Veríme, že budúci ročník bude minimálne taký úspešný, ako tento, prvý.

Nech sa páči, pridávame zopár fotozáberov z priebehu turnaja (pozri Fotogaléria-1.hokejový turnaj)


 
ÚvodÚvodná stránka